نَفَس آموزش طبیعی دانلود شهروندخبرنگار

نَفَس: آموزش طبیعی دانلود شهروندخبرنگار روستای بیدهند استان قم زنبورداران عسل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از بازی در زمین بی‌طرف ناراحتم / سائلام

سرمربی تراکتورسازی کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که ورزش وسیله‌ای جهت جمع کردن انسان‌ها است و نباید سیاست را وارد ورزش کرد.

از بازی در زمین بی‌طرف ناراحتم / سائلام

سائلام: از بازی در زمین بی طرف ناراحتم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تراکتورسازی کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که ورزش وسیله ای جهت جمع کردن انسان ها است و نباید سیاست را وارد ورزش کرد.

به گزارش خبر ورزشی، تیم فوتبال تراکتورسازی کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری نخستین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان به مسقط عمان سفر کرد. ارتوئرول سائلام راجع به دیدار تیمش برابر الاهلی عربستان گفت: این سفر جهت ما سفر مهمی هست. ما با حضور در این مسابقه ها، هم لذت بازی در لیگ قهرمانان آسیا و هم مسئولیت پذیری ناشی از این مسابقه ها را تجربه می کنیم. به خاطر همین مساله می خواهیم یک شروع خوب در این تورنمنت مهم داشته باشیم. ما می دانیم که رقبای نیرومند ای داریم ولی ما هم تیم خوبی هستیم.

از بازی در زمین بی‌طرف ناراحتم / سائلام

او افزود: ما در سه مسابقه اولمان در لیگ برتر بدون این که باختی داشته باشیم هفت امتیاز کسب کردیم و در شرایط معنوی خوبی قرار داریم. ان شاءالله روز دوشنبه بازیکنان ما جنگندگی ای که لایق آن هستند را به نمایش بگذارند و با یک بازی و نتیجه خوب این مسابقه های را با پیروزی شروع کنیم.

سرمربی تراکتورسازی کشور عزیزمان ایران در ادامه راجع به میزبانی از الاهلی عربستان در کشور ثالث، اظهار کرد: البته که جهت صحبت راجع به این عنوان حرفی جهت گفتن دارم چون یک آدم ورزشی هستم. ما ورزش می کنیم و ورزش در دنیا یک معنی دیگری دارد. ورزش دوستی، صلح، برابری و برادری است و وسیله ای جهت جمع کردن انسان ها هست. به همین علت این که بخواهند سیاست یا هر مساله غیرمربوط به ورزش را به آن ربط دهند، مخالفش هستم.

سرمربی تراکتورسازی کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که ورزش وسیله‌ای جهت جمع کردن انسان‌ها است و نباید سیاست را وارد ورزش کرد.

سائلام ادامه داد: به خاطر همین می گویم که ای کاش می توانستیم این مسابقه را در تبریز برابر هواداران خودمان انجام بدهیم. در بازی برگشت هم به عربستان می رفتیم و بازی می کردیم، با این مساله مشکلی نداشتیم. من نمی دانم با چه نحوه تفکری این تصمیمات گرفته شده است ولی به نوبه خودم می گویم از این تصمیمات ناراحت هستم.

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | عربستان | خبر ورزشی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs